O nás
   Vážení obchodní přátelé a zákazníci,   vítáme Vás na našich webových stránkách. Jsme podnikatelský subjekt založený v roce 2011. Cílem našeho podnikání je úspěšně se začlenit do konkurenčního podnikatelského prostředí, proto jsme se rozhodli jako hlavní obor podnikání provádět servis, montáž, opravy a revize klimatizací, průmyslového chlazení, vzduchotechniky včetně příslušenství (měření a regulace, elektroinstalace a slaboproudové rozvody).
 
   Dovolíme si tvrdit, že víc jak 15 let zkušeností v oblasti montáže a servisu klimatizací, chlazení a oborů v oblasti elektro nás staví do konkurenceschopnosti s ostatními firmami na trhu. Cíleně klademe důraz na kvalitu a komplexnost odvedené práce, k čemu používáme moderní technologie a postupy.

   Jsme silný a spolehlivý tým schopný řešit i nejsložitější požadavky zákazníků. K práci, kterou realizujeme jsme vyškolení, co můžeme doložit osvědčeními a certifikáty. Samozřejmostí je vyhláška č.50 / 1978 Sb. § 8 pro práce na el. zařízeních, a certifikace MŽP: Kontrola těsnosti zařízení s fluorovanými skleníkovými plyny a regulovanými látkami - kat.I.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.